Naturalne maseczki

Kiedy jest zimno i wietrznie, skóra jest zniszczona i często sucha i popękana. Na szczęście znam wiele sztuczek jak ją chronić i zachować piękną, miękką i nawilżoną nawet w zimie, używając naturalnych środków! I wiecie, co robię? Dzielę się tą wiedzą z wami! Pierwsza maska oparta jest na miodzie i kawie, i idealnie nadaje się do stosowania rano, gdy się budzicie, czekając na kawę! Wymieszajcie dwie łyżeczki miodu z jedną łyżeczką kawy i spłuczcie maskę po 5 minutach. Twoja skóra będzie bardzo miękka dzięki naturalnemu peelingowi kawowemu. Lepiej Być Nie Może!
Mieszkańcy miast mają problem, ponieważ skóra cierpi z powodu smogu, który osadza się na naszej skórze, nawet jeśli tego nie zauważamy. Dlatego ważne jest, aby dokładnie oczyścić skórę naturalnymi produktami antybakteryjnymi.
A tutaj jest przepis na idealną maskę: łyżka miodu i łyżeczka soku z cytryny mieszamy razem i stosujemy w obszarze T (nos i czoło), aby pozbyć się zanieczyszczeń skóry. Jeśli macie bardzo delikatną skórę, możecie użyć białka zamiast soku z cytryny. Kiedy skóra jest spękana, użyjcie mieszanki z olejkiem kokosowym i kurkumą, a zimno już nie będzie drapało policzków. A czy wiecie, co sprawia, że skóra ciała jest niesamowicie miękka? Owies!
Zmiksujcie lub drobno posiekajcie szklankę owsa i wymieszajcie ją z łyżką miodu, czterema łyżkami mleka i dwiema kroplami rumianku, i nałóżcie na całe ciało okrągłymi ruchami, jak podczas masażu. Po 15 minutach spłuczcie maskę. 
Wreszcie, ostatni sekret zdrowia i urody,.
Możecie zrobić to z tego, co prawdopodobnie macie w lodówce: jogurt i koper włoski! Aby mieć jaśniejszą skórę, wymieszajcie opakowanie naturalnego białego jogurtu z łyżką nasion i posiekanych liści kopru włoskiego, a następnie nałóżcie mieszaninę równomiernie na twarz. Po 20 minutach spłuczcie pod bieżącą wodą. Dzięki tym naturalnym rozwiązaniom skóra pozostanie zdrowa, po prostu będzie niezmieniona.